Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "ORENO" istnieje na rynku budowlanym od 23 października 1975 r.Początkowo przedmiotem działalności firmy były usługi budowlane. W miarę upływu czasu i zmieniających się warunków gospodarczych uległa również zmianie oferta.W latach 1975 - 1981 firma funkcjonowała jako Rzemieślniczy Zakład Usługowy, który specjalizował się w wykonywaniu robót posadzkarskich. Przede wszystkim pracował jako podwykonawca dużych państwowych firm budowlanych. Z reguły były to budynki użyteczności publicznej, między innymi budynek Urzędu Rady Ministrów w Warszawie.

W połowie 1981 roku firma poszerzyła swoją działalność i zaczęła realizować prace związane z konserwacją zabytków (kamień, ceramika, drewno). Głównie wykonywane były renowacje elewacji zabytkowych budynków, czyli uzupełnienie zniszczonych elementów oraz kompleksowa konserwacja całości.

Zakres działalności obejmował wówczas:

Firma przeprowadziła remonty takich obiektów jak:

W połowie lat 80 - tych właściciel Leszek Drill ogłosił konkurs na nową nazwę i logo firmy. Wówczas Rzemieślniczy Zakład Usługowy zmienił nazwę na Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "ORENO" (odnowa i renowacja obiektów).

Od 1991 roku firma odnotowała niebywały rozwój - wzrost obrotów i wzrost zatrudnienia .Rok 1995 rozpoczął się dla P.U.H. "ORENO" nawiązaniem współpracy z Mostostalem Siedlce, a później Baumannem - Mostostalem, liderem w produkcji rusztowań i systemów szalunkowych. Obecnie "ORENO" jest przedstawicielem handlowym tej firmy w regionie kujawsko - pomorskim. Działalność firmy obejmuje przede wszystkim sprzedaż i wypożyczanie produktów w / wym. producenta oraz wykonawstwo i projektowanie obiektów budowlanych w tym domów jednorodzinnych.

 "ORENO" posiada wykwalifikowaną załogę - inżynierów, którzy wykorzystują specjalne oprogramowanie, dzięki któremu mogą pomóc każdemu Klientowi oferując szeroką gamę produktów i usług.

Wyróżnia ich dbałość o szczegóły techniczne, ale największą wagę przywiązują do dobrej organizacji i obsługi Klienta.

P.U.H. "ORENO" jest solidnym partnerem na rynku budowlanym, a osiąga to poprzez:

Wszystkie produkty oferowane przez "ORENO" :

Poza tym "ORENO" współpracuje z uczelniami wyższymi: UMK w Toruniu, ATR w Bydgoszczy, Uniwersytet Szczeciński, Politechnika Szczecińska.

P.U.H. "ORENO" należy do firm średniej wielkości. Jest obecne wszędzie tam gdzie dzieją się rzeczy ważne: duże imprezy handlowe, sportowe, artystyczne, rekreacyjne i charytatywne o zasięgu regionalnym.

Naszym najważniejszym celem i wyzwaniem jest dostarczenie Klientom bezpiecznego i funkcjonalnego produktu wykonanego na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

WRÓĆ